12 Лютого, 2024
adminhq

Ваги Fellow Tally Pro – огляд

Останнім часом всі переводять продукцію на сенсорні кнопки, тому що це – дешевше. Але механічні – це завжди зручніше та більш ергономічно. Саме тому, новий продукт від Американського бренду преміальних аксесуарів для кави Fellow – ваги Tally Pro (Повна назва Fellow Tally Pro Precision Scale) отримали механічне керування. 

Дизайн

Маючи в лінійці продуктів чайники та кавомолки, вони додали елемент, який робить цей продукт дизайнерським та таким що делікатно вписується в кавовий куточок разом з рештою продукції компанії. Цей елемент – регулювальне кільце.

Здавалося б, навіщо для ваг щось крім кнопок? І відповідь на це питання криється у головній функції, які роблять ці ваги унікальними – “Brew Assist”. Про неї згодом.

Наступне питання, яке було в мене, коли я побачив їх перший раз, чому б не зробити їх більш симетричними, як решта ваг на ринку? Тут вони знов мають рацію – це робить інтерфейс більш зрозумілим. І не треба думати, де “головна” кнопка, яка відповідає за ввімкнення. Це і є регулятор. Він “притягує” на себе увагу за рахунок розміру та формі. Тому прокинувшись зранку, рука автоматично тягнеться до нього. 

Інженерні рішення та точність

Ще трохи про корпус. На ньому є порт для зарядки USB-C (кабель в комплекті), 3 кнопки (одна з них – регулятор) та платформа для зважування. І це доволі важливий момент, бо все рідше можна знайти ваги в яких кнопки не розташовані на зважувальній платформі. 

Таке рішення дозволило зробити роботу ваг більш точною та неймовірно швидкою. В поєднанні з дисплеєм OLED, який розміщений під склом (яке є покриттям платформи, де розташовані кнопки), вимірювання відбуваються в комфорті, на екран приємно дивитись. Є на ринку ваги, які можуть швидко змінювати цифри, але коли на них дивишся – хочеться зробити їх повільніше, бо мозок не розуміє, що відбувається. В цьому випадку – все в гармонії.

Після зважування, ваги швидко припиняють змінювати цифри та показують стабільний результат. Тільки якщо вони стоять на поверхні, що вібрує (приміром від чайнику), є невеликі коливання ваги (зазвичай 0.1г).

Функціонал

Тут є 3 режима: Брю асіст, Таймер та Зважування. Перемикання між ними здійснюється окремою кнопкою.

Зважування

Просто надшвидке зважування. В якому можна змінювати одиниці виміру, якщо в цьому є потреба. При цьому, тут буде показуватися найбільша точність, бо в інших режимах вони з часом переходять на точність до граму. І розмір цифр буде найбільшим. 

Таймер

Звичайний режим заварювання кави в ручному режимі. В ньому вже є секундомір. Управління яким здійснюється масивною кнопкою зліва. Є можливість ставити на паузу і продовжувати відлік. І затисканням кнопки – обнулити час. В той час, як секундомер працює, ваги можна відтарити. Функція працює доволі швидко. Рахують більш ніж 10 хвилин, тому підійде і для капінгу. Тим більш, що акумулятора вистачає до 13 годин безперервної роботи. 

Брю асіст

Мій улюблений режим. Він дозволяє використовувати функцію автостарт. І найголовніше – вибрати пропорцію, за якою збираєтесь заварювати каву. 

Ми зважуємо кавові зернятка як зазвичай, змелюємо. Потім засипаємо в пуровер та регулятором обираємо пропорцію. І справа буде вказано, яку кількість води доведеться влити. І перед тим, як готові заварювати, натискаєм кнопку таймеру. Секундомір спрацює коли ви почнете заливати воду. По центру ви будете бачити фактичну вагу, а справа – загальну кількість води яку треба залити. 

І після досягнення ваги – фон на центральній вазі (фактичній) зміниться на білий. Тобто, ви одразу побачите, навіть не дивлячись на цифри, що треба перестати додавання води.

Підсумки

На ринку є більш технологічні ваги, з великою кількістю налаштувань та ще й за меншу ціну. Але коли мова йде про стабільність, мінімалізм і зручність – сюди запакували тільки те, що необхідно і зробили це красиво.

Автор: В’ячеслав Дружинін (ведучий YouTube каналу “КАВА”)

Відеоогляд


0
Кошик порожній!

Схоже ви ще не додали жодного товару.

Переглянути продукти