9 Листопада, 2020
adminhq

Рецепт кави в AeroPress

аэропресс рецептаэропресс рецепт

AeroPress – це одна з найпростіших кавоварок у Світі. Вона компактна, міцна та легко миється. Але найголовніше – кава в ній виходить стабільно смачною. І для цього не слід проходити курси бариста.

АероПрес прощає багато помилок при заварюванні. Але якщо хочеться отримати максимально якісний результат – варто знати кілька важливих деталей:

Свіжість кави

Максимальний смак зберігається приблизно протягом 30 днів з моменту обсмажування. Підійде як світлою, так і середньою. У цьому способі заварювання можна сміливо використовувати зерна Спешелті (кави найвищої якості).

Якість помелу

Однаковий розмір часток дозволяє каві заварюватися рівномірно. Якщо використовується мелена кава – її потрібно випивати протягом тижня, але вона не зрівняється зі свіжомеленим.

Якість води

Вода має бути з гарним мінеральним складом. Від неї безпосередньо залежить, наскільки якісно завариться кава. Гарний орієнтир – “Моршинська”.

Базовий рецепт кави в АероПрес

Заварювання починається з підбору крупності помелу. На дотик він має бути як сіль “екстра” (трохи більша ніж для еспресо).

Якщо використовуєте каву світлого обсмажування (під фільтр) – трохи зменшіть крупність помелу.

Крок 1

Для заварювання потрібно подрібнити 17 г кави (приблизно 5 чайних ложок з гіркою).

Засипаємо її в перевернутий АероПрес і включаємо секундомір.

Аэропресс рецепт кофе. Засыпаем 17 грамм кофе

Крок 2

Заливаємо 50 г води

(температура 93 градуси. Вода охолоне до такої температури приблизно за хвилину після закипання).

Активно перемішуємо, щоб не залишилося сухих грудочок.

Процесс заваривания кофе в AeroPress. Предсмачивание кофе, перемешивание

Крок 3

Доливаємо воду до верху (виходить 250 грам) і накриваємо кришкою з змоченим паперовим фільтром. Так фільтр не провалиться всередину, коли зніматимете кришку.

Как варить кофе в аэропресс

Крок 4

На 2 хвилині знімаємо кришку та перемішуємо. Закриваємо кришку, акуратно перевертаємо і давимо до кінця протягом хвилини. Загальний час заварювання – близько 3 хвилин 30 секунд.

Готово

Цей рецепт є базовим та його можна коригувати під свій смак. І звичайно ж, АероПрес дозволяє заварювати каву без використання ваг та секундоміра. Але з ними результат буде стабільнішим.

Щороку проходять чемпіонати з заварювання кави в AeroPress. І якщо вам хочеться чогось нового – можна спробувати рецепти від учасиків та чемпіонів. Ця кавоварка дозволяє експериментувати і завжди знаходити у каві щось нове.

Після написання цього рецепту, я знайшов найбільш простий спосіб заварювання.

Купити АероПрес

Кава для AeroPress

0
Кошик порожній!

Схоже ви ще не додали жодного товару.

Переглянути продукти